5 důvodů proč kupovat koření na internetu.

 

1) Pokud se koření úplně vyhne regálu v obchodě, je o měsíce čerstvější

Koření má kratší životnost, než si možná myslíte – většina koření ztrácí svoji chuť během pár měsíců (ano, to opravdu znamená, že byste měli pravděpodobně vyhodit vše, co je schováno v tmavých koutech vaší špajzky). Typický dodavatelský řetězec firem s kořením (od sběru přes balení po dodání do obchodů) znamená, že koření ztratí polovinu své životnosti, než se vůbec dostane do vaší kuchyně.

 

2) Koření v obchodech je nudné

Běžné obchody nabízejí limitovaný výběr koření, co když ale hledáte třeba Černuchu, Řecké seno (pískavici), severoafrickou Harrisu, bulharskou Čubricu či indonéský Nasi goreng? Na internetu můžete najít netypické, zajímavé a vzácné koření, což umožňuje poznávat nové chutě a kuchyně. Můžete tak nakoupit nejen základní koření, ale také nějaké úplně nové, vše v jedné objednávce.

 

3) Opravdu víte, co kupujete – a k tomu můžete objevit i něco nového

Raději než jen zírat na vysoký regál plný koření v obchodě, aniž by člověk věděl, kde začít, můžete získat rychlé a přehledné informace o koření online, zatímco hledáte nové esence chutí. Objevte kulturu, původ a tradiční využití koření, vše ve chvíli, kdy hledáte vhodný recept, ve kterém nové koření využít. Toto v obchodě nezažijete.

 

4) Neplatíte zbytečně obchodním řetězcům

Nákup koření online často znamená, že nakupujete přímo od zdroje. Koření v obchodech musí projít několika rukama, než se dostane do těch vašich, a každý tento krok zvyšuje cenu koření. Nákup na internetu znamená snížení nákladů, a to je výhodné pro všechny.

 

5) Kvalita koření je nám vším

Naší vášní je kvalita. Už od úplně prvního nákladu koření nepřetržitě usilujeme o vysokou kvalitu, kterou nesnižujeme, jen abychom koření získali levněji. Děláme vše proto, aby byly naše produkty lepší: chutnější, voňavější, dlouho trvající a co nejčerstvější. Naše dobré jméno jsme získali díky nevšedním produktům za skvělé ceny.

 

Všichni v rodinné firmě Lizela usilujeme o vaši spokojenost s nákupem u nás. Nakupovat koření na lizela.cz můžete bez obav. Stojíme si za každým produktem, který prodáváme s naší bezvýhradnou „garancí spokojenosti s kořením“.

Objednejte si kdykoliv a nejchutnější koření dorazí přímo k vašim dveřím. Díky tomu můžete přejít k té zábavnější části – vaření a konzumaci dobře okořeněného jídla.

Líbil se Vám článek? Sdílejte!            

​​​​​​​​​​​​ 

Navštivte také náš obchod

Darkové sady koření

Dárkové sady

Od 250 Kč

Neváhejte a udělejte radost sobě i svým blízkým!

koření pepř

Výběrové koření

Od 35 Kč

Proč si ale vaření trochu nezpestřit? Objevte nové druhy koření!

Mlýnky na koření

Mlýnky na koření

Od 170 Kč

Máte rádi vůní čerstvě namletého koření? Vyzkoušejte naše mlýnky!